Dnes je 23.2. 2024. Slunce výchází v a západá v  | Měsíc výchází v a západá v

Diskuze kategorie - OstatníNemůžu se přihlásit (2)

autor: Michal Mirčev | poslední příspěvek vložen: 31.01.2011 19:42

Dobrý den, potřeboval bych poradit s přihlášením.Nemůžu se přihlásit na svoje jméno. Píše mi to 0 je přihlášen a odhlásit to také nejde, přesto můžu vkládat fotky i příspěvky, ale po vložení jsem bez jména. Díky za radu. Michal Mirčev

Ztracení psi (1)

autor: Martin Skřivánek | poslední příspěvek vložen: 30.01.2011 12:33

Zdravím kolegové,minulý týden se kamarádovi ztratili v obci Zlechov u Uherského hradiště dva dráťáci,kdyby o nich někdo věděl dejte vědět na tenhle tel 777062375.dík

Recepty ze zvěřiny (44)

autor: Jaroslav Miňha | poslední příspěvek vložen: 05.02.2011 04:06

Dnes zbylo vaření na mě, tak jsem si vymyslel plněné papriky s rajskou. Základem je mleté maso, tak jeden tip. Žebra ze zvěřiny jsme vždycky pekli, ale z malých kusů to bylo suché, v podstatě nic moc. Takže - žebra ořezat a vyřezat co to jde, umlít a je z toho perfektní surovina na všechno, kam má mleté přijít. Nic nového to není, ale třeba to někoho ještě nenapadlo.
To byl takový oslí můstek k založení nového tématu. Podělte se o svoje specialitky.

Výročky (14)

autor: kesl | poslední příspěvek vložen: 26.01.2011 12:03

Chtěl bych se zeptat, kdy míváte výroční členské zchůze, proč tento termín a co je na pořadu jednání.

Zdravice (8)

autor: kesl | poslední příspěvek vložen: 24.01.2011 14:06

Vážení kolegové, myslivci a radilové. Po delší odmlce Vás všechny zdravím a i když se v současné době nacházím v prekérní situaci, těším se např., jak si s Haraldem zalovím ze stojícího teréňáku, jak budu s Daxlem zakládat klub vůdců pracovních honičů, jak budu filmovat Jardu Miňhu při odmáčknutí spouště, jak se budu těšit do Roudné, jak budu přezíravě diskutovat o malých rychlých, jak budu upřímně závidět Janu Slavětínskému drsnosrstého krále světa a přilehlých galaxií, a v neposlední řadě jak budu sledovat názory a vlákna všech dalších přispěvovatelů, abych nikoho neurazil opomenutím....
Takže, těším se a ono obligátní:"Ať žijí Ogaři a osmaři!" L a L!

Lovecké signály A.Dyka (8)

autor: Jaroslav Rejdák | poslední příspěvek vložen: 26.01.2011 18:29

Nemá někdo z Vás doma 1. nebo 2. vydání Dykových loveckých signálů?

Holub Hřivnáč (1)

autor: plus hunter | poslední příspěvek vložen: 17.01.2011 17:55

Dobry den chtěl bych jse zeptat jestli máte nejake skušenosti s lovem Hřivnáčů u slaniska.Kde ho vybudovat atd.Děkuji za informace.

Časopis Svět myslivosti (29)

autor: Petr Havlín | poslední příspěvek vložen: 15.01.2011 09:45

Protože časopis Myslivost je diskutován často, chtěl bych znát váš názor na Svět myslivosti. Odebírám oba dva a tak mohu srovnávat.Co se vám na SM líbí a co naopak postrádáte? Já postrádám jak v M tak v SM povídky a texty nestorů české myslivosti(Dyk,Komárek,Tomeček atd.).

Co se nám stalo před vánocemi a jak to myslivecký hospodář vyřešil!! (5)

autor: Daksl Kopov | poslední příspěvek vložen: 04.01.2011 12:16

Lidé,jejich psí miláčkové,vodítka a zákon.
Zatim jsme vždy jako myslivci lumpové kteří nadávají slušným milovníkům pejsků co je chudáci nemají kde venčit a myslivečtí vrazi jim za to nadávají a dokonce jim je střílí.
Tak na Štěpána jsme měli jako každým rokem naháňku.Sraz byl u místního pohostinství kde se sepíšou hosté,honci,kontrolují se dokumenty a dlabe se polévka plná masa a knedlíčků kterou připravuje hospodářova žena .Ve dvoře pohostinství které je šikovně postaveno uprostřed vesnice byla na několika místech barva a to docela velké množství.Srandisti hned říkali, na co že je tam zvem,když už máme nastříleno.A tak pozorně čtěte a hlavně pan Srstka a paní Kubišová!!!!
Jeden místní občan volal našemu hospodáři že ve vesnici honí velký pes srnu a že ji zahnal do dvora místního pohostinství a trhá ji tam.Hospodář nelenil a vyrazil se na to podivat.Golden retriever skutečně uhnal a následně strhnul jinak uplně zdravou srnu kterou hospodář přikrmoval na jejich otevřené zahradě a trhal ji v afektu na kousky.Vesničané měli celé dílo před očima,někteří měli v očich i slzy a to hlavně děti,neboť srna naříkala..Ovšem to už doběhl i majitel toho chudáka pejska co se nemá kde venčit a omlouval se.Budiž mu připsáno k dobru že je to slušný člověk a tak také hospodář k němu přistupoval.Zaplatil cenu za srnu a to 100Kč za jedno kg a vše se urovnalo .Zůstala jen barva ve dvoře a hodně smíšené pocity vesničanů.
Nemají ti myslivci v něčem pravdu???
A na z...

Nad Arkansasem pršely na Silvestra z nebe tisíce kosů (1)

autor: Martin Skřivánek | poslední příspěvek vložen: 02.01.2011 19:27

čo to bolo Jožo Begalo?

Novoroční přání :-) (19)

autor: Věra Miňhová | poslední příspěvek vložen: 01.01.2011 23:22

Chtěla bych vám všem tady popřát do nového roku 2011 hodně zdraví, štěstí, lásky, hodně pracovních i osobních úspěchů, ať máte přesnou mušku a zkrátka pohodu i vašim rodinným příslušníkům. Věrka, benjamínek Sabinka a Jarda Miňhovi.

Dnes :-) (211)

autor: Milan Soukup | poslední příspěvek vložen: 31.01.2011 23:26

Vážení kolegové, co jste dnes viděli nebo případně ulovili? MS

... 11 12 13 14 15 16 [17] z 17 stran.