Odhad věku spárkaté zvěřeVkládat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé. Taky se mohlo stát, že Vám byl zamezen přístup pravděpodobně z důvodů porušení pravidel slušeného vyjadřování v příspěvcích. Přihlásit se....

Autor: Petr Havlín | 30.04.2018 12:13
Ve středu si pro ni jedu do knihkupectví. Pokud by někdo z kamarádů Roudňáků chtěl, tak nechť napíše a já koupím a do Roudné přivezu.

Autor: Radek Chadim | 29.04.2018 18:23
No právě, my co už víme skoro všechno se bojíme něco takovýho kupovat, protože by to mohlo dojít tak daleko, že bysme věděli úplně všechno, a tím bysme ztratili smysl života. To nebudu riskovat, minimálně do dančí říje, pak si to přečtu :-)

Autor: Fesoj | 29.04.2018 18:17
Strejdo, moudře mluvíš, respektive píšeš. Na co se učit něco nového, vždyť už všechno známe. V pátek jsme měli schůzi našeho MS a když nás hospodář seznamoval s odstřelem černé, vysvětloval nám, že sele metané v minulém roce od 1.4. přechází do kategorie lončáků... Když jsem prohlásil, že to je nesmysl, nenechal si to vymluvit. No, ještě že lov veškeré černé je zákonem povolen celoročně a v tomto směru žádný průser nehrozí. I když - kdo ví ? Byly vystaveny nové povolenky a v nich je opět uvedeno z černé zvěře jen \"sele a lončák\". Ještě že já s těmi chromými hnáty prakticky vůbec nelovím.

Autor: strejda zajíc | 28.04.2018 18:07
Kniha už je doma,Zajíc si spokojeně pochrochtává.Řekl bych-špica,ale jsem ještě mladý a hloupý(když si musím takové knihy kupovat),takže ať si ji posoudí raději každý sám.Tedy ten,kdo si ji koupí.A těch asi mnoho nebude,bo normální myslivec přece vše zná z kurzů a nebo i bez nich.Tak nač se ještě zatěžovat něčím novým,kdoví,co zas soudruzi vymysleli...:-)
Janota má pravdu,spoustu věcí jsme si pokazili sami.Tedy-my nééé,to oni!:-(
A zrovna tak musím souhlasit s Františkem,má 100% recht v níže uvedených příspěvcích.
Někdy dám do fotogalerie pár obrázků z CHP,trofeje z (ne)mysliveckých vražd.
P.S.Figi-dík za upozornění.

Autor: Fesoj | 27.04.2018 20:42
No, já jen doufám, že pro mě ještě v pátek 25. jeden výtisk v Lysé zbude - chci totiž, vzhledem k šikovnému vlakovému spojení, vyjet brzo ráno, zhlédnout výstavu a pokračovat směr Roudná.

Autor: František Dušák | 27.04.2018 19:03
Tomio, ze mne dle Tebe stříká nenávist k ČMMJ, ale knihu jsem si ihned na upozornění figiho objednal a zaplatil. Protože figimu věřím a jeho doporučení (ne však všechna) ctím. Kdyby všichni milovníci (čti členové) ČMMJ si knihu objednali, tak se rotačka ještě dnes točí. Stříká ze mne nenávist, ale mám předplatné Myslivosti již mnoho desítek let. Kolik milců ČMMJ má předplatné? Kdyby každý milec měl předplatné, tak Myslivost nemá nejmenší finanční problémy. Schválně se kouknu do ankety, kolik je předplatitelů z řad ČMMJ a kolik nenávistných sponzorů. Tolik k Tvé invektivě.

Autor: Karel Zvářal | 27.04.2018 16:15
Tomio, pro některé by to byl i tak nízký trest, protože prasečkáři a sikofilové by své velkochovatelské choutky nejraději tabuizovali. Snad nečekají, že jim za to bude mazat včelí produkt kolem přijímacího otvoru. Já naopak jím prezentované názory vítám, je opravdu co napravovat!

Autor: Tomio | 27.04.2018 13:51
Ta nenávist k ČMMJ z některých jenom stříká, ale je potřeba říci, že pan předseda se nyní umírnil, ale ze začátku to vypadalo na exodus a ještě chvíli bude pokračovat, tak ČMMJ opustí další, to jeho trefofání do vlastních řad bylo na defenestraci.

Až kniha přijde, můžu poreferovat, ale od FIGIho byla vždy dobrá doporučení!

Autor: Karel Zvářal | 27.04.2018 13:12
Fido, já myslím, že to časově vychází krásně. Kdo chce, koupí, kdo nepotřebuje číst, bude to všelijak okecávat.

Autor: Fido z Řáholce | 27.04.2018 08:56
Díky figi za reakci, jen malý dovětek. Ta recenze v čas. Myslivost měla přijít před tím, než se kniha dostane \"na pult\" a zapojit do prodeje OMS.

Autor: figi | 26.04.2018 19:26
Fido, na skladě nám leží ke dnešku přesně šest dní. Myslivost vyjde v pondělí, a tam samozřejmě o knize dvoustrana je. Prodej už běží, většina (všichni), kdo ji na prodejně vzali do ruky ji ihned koupili. Sem jsem dal kvůli tomu, že jsem nechal vyrobit omezený počet výtisků a tuším, že se velmi rychle vyprodá - jen za dnešek se prodalo 32 ks.

Autor: František Dušák | 26.04.2018 19:12
Kuwa, kdyby i Figi začal dělat sméčka a nemohl jsem mu věřit, tak je to s tou slavnou ČMMJ ještě horší než jsem čekal. Ale já jsem věčný optimista.

Autor: Fido z Řáholce | 26.04.2018 11:20
Říkávalo se. že dobrá kniha se prodává sama. Figi, jeli nabízená kniha opravdu dobrá, proč již v čas. Myslivosti na ní nevyšla recense /pokud jsem ji v časopise nepřehlédl/. Nic ve zlém figi, ale Ta Tvoje agitace spíše vyznívá jako nabídka prodeje \"ležáku\". A pokud jde o OMS, jestliže je ČMMJ již \"neodepsalo\" tak jako jednatel spol. Myslivost s.r.o. by právě OMS měly být tím spojovacím článkem mezi ČMMJ a myslivci. Do Prahy každý nejezdí a v tomto čase probíhají okresní sněmy, kde by mohla být tato publikace, popř. další publikace nabízeny. To je můj názor.

Autor: Tomio | 26.04.2018 10:29
Poštovné je síla. Bohužel. Vyzvednutí jenom v Praze. No tak jsem dal pět piv... :-(

Autor: František Dušák | 24.04.2018 15:39
Figi s těmi OMS máš bohužel pravdu. Poslat to skrzevá OMS Plzeň, tak to je Česká pošta zlatá a levná.

Autor: figi | 24.04.2018 14:13
S Českou poštou je to boj, na letošek zase zdražili, přitom kvalita služeb klesla.
Vyplatí se objednat více věcí najednou, nejlepší je dorazit osobně a nebo nakoupit v Lysé. Ceny pro předplatitele tam kde to jde jsou příznivější, jsou i tací, kteří po započtení předpletitelsých slev mají to předplatné zdarma.
Myšlenkou zasílat hromadně zboží na OMSy jsem se už zabýval, ale ne všechny OMS pracují dobře, takže jsem to nakonec neuskutečnil.

Autor: František Dušák | 24.04.2018 12:44
Tak už to mám také objednané, ale to poštovné je opravdu masakr. Myslím, že objednat na OMS, přivézt tam a vyzvednout by bylo \"lepčejší\". Ale já vám chlapci věřím, že to postupně doladíte a že třeba zase začnu ČMMJ finančně podporovat.

Autor: strejda zajíc | 24.04.2018 10:37
Nakonec zvítězila leporidova vytrvalost nad výkvětem IT.Sice poštovné 135 Kč představuje pět piv i s diškem v naší hospůdce,ale halt vědomosti nejsou zadarmo.:-)

Autor: strejda zajíc | 24.04.2018 10:26
Díky za informaci.Ale objednat si je nemožné,celý slavný e-shop Myslivosti se tváří na Zajíce jako na škůdce!Zadám předplatitelské číslo,prý je nesprávné.Přihlašovací jméno i heslo-to samé.Pošlou mi nové mailem,zadám a -světe,zboř se!-situace se opakuje.
Jinak p.Bádra moc nemusím,ale přečtu si to rád.

Autor: figi | 24.04.2018 06:00
Pokud ještě budou, tak samozřejmě ano, tak , jako všechny ostatní novinky tohoto roku.

Autor: Hans | 23.04.2018 19:20
Bude k dostání na stánku v Lysé?

Autor: Petr Havlín | 23.04.2018 15:16
Díky za doporučení.

Autor: figi | 23.04.2018 11:32
Nejlepší takto zaměřená publikace, jaká dosud u nás vyšla. Počet kusů je omezený, v prodeji výhradně v knihkupectví Myslivost. Neváhejte, jak dojdou, další nebudou, o dotisku se na přání autora neuvažuje. Proto to sem také dávám. Pro jelena evropského, jelena siku, daňka, prase divoké a srnce. Moc doporučuji.

http://www.myslivost.cz/E-shop/Odborna-literatura/Odborne-publikace/Odhad-a-presne-stanoveni-veku-ulovene-sparkate-zve