Dnes je 21.2. 2020. Slunce výchází v a západá v  | Měsíc výchází v a západá v

Vtipy, srandičky a další řečičky 2020Vkládat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé. Taky se mohlo stát, že Vám byl zamezen přístup pravděpodobně z důvodů porušení pravidel slušeného vyjadřování v příspěvcích. Přihlásit se....

Autor: Radek Chadim | 25.01.2020 16:40
Nově založené staré téma.

Autor: Radek Chadim | 25.01.2020 16:41
V tom prvotním už bylo hafo příspěvků, tak zakládám novou diskuzi na nemyslivecká témata.

Autor: František Dušák | 26.01.2020 08:25
Tak když je zpět pele-mele, honem do toho. Jistě jste si už přečetli Magazín myslivosti 2020. A určitě jste zaznamenali, jak se na straně 195 v předposledním odstavci autor bezelstně přiznává k porušení ZoM § 45 odst.1 písm.k. Do této rubriky se to hodí, jelikož je to taková perlička. Člověk nikdy není dost opatrný na to co řekne a zvláště napíše.

Autor: strejda zajíc | 26.01.2020 20:09
Také mne tato sebeobžaloba buchla do očí,ale jelikož jsem předtím četl novou vyhlášku o době lovu a návrh novely ZOM,nepovažoval jsem za nutné to komentovat.:-)

Autor: Matěj Fous | 26.01.2020 20:49
Sem patří dle mého názoru dodatek k té chybené,ale \"vyděšené\" lišce při dnešní akci.Měl jsem na starost tzv.předstup rákosu a na místo, kde říkám že pravidelně vybíhá liška na volné pole stavím raději 3 dobré střelce i když je nás málo.Prst dávám na ústa ,ukazuji na oči a do rákosu (to na znamení držte volové hubu a čumte na rákos!) A potom se dozvídám,že je překvapila, protože najednou,zničehonic vyběhla!

Autor: Fesoj | 26.01.2020 20:58
Myslím, že naše myslivecké zákonodárce už dnes mrzí, že do těch vyhlášek a novel nezařadili legalizaci lovu černé jednotnou střelou i při individuálním lovu. Ale dřív nebo později k tomu dojde - a pak už zbude jen povolit lov srnčí, případně i ostatní spárkaté brokem a tak se vrátit k té leckým nostalgicky vzpomínané \"tradici\" staré selské myslivosti ve 100 ha a menších honitbách.

Autor: Fesoj | 26.01.2020 21:10
Matěji,
když lovci na liščím honu směru větru nedbají,
kouří, kašlou, popochází, na sousedy volají,
na úspěch taková akce vyhlídky má nulové,
lišku ani nezahlédnou, střelí velké kulové !

Autor: Jan Slavětínský | 05.02.2020 12:01
Tak jsem dnes slyšel, že ten koronavirus v Čechách zmutoval na korunavirus a napadá hlavně peněženky.

Autor: Fido z Řáholce | - 2 dny 08:57
Žena přišla ke svému doktorovi a svěřuje se mu, že její manžel našel zálibu v análním sexu a ona si není jistá, jestli je to dobrý nápad. Doktor: \"A líbí se vám to?\" \"Ale ano, je to tak zvláštně jiné, ale příjemné.\" \"No vidíte. Pokud vás to nebolí, tak není žádný důvod se análnímu sexu vyhýbat pokud si dáte pozor, abyste neotěhotněla.\" \"Počkejte, ono se dá i při análním styku otěhotnět?\" \"No jistě! Jak myslíte, že se rodí politici?\"

Autor: Karel Zvářal | dnes 07:27
Dopisy. Tyjo, umí pár slov, tata mama, číst a psát určitě neumí, tak co to mele o dopisech!? Za chvíli zas běží kolem, zakopne, zavrávorá: dopisy! Vyběhl ze dveří, míří ke klouzačce, kde jsou další batolata a po cestě opět utrousí ono tajemné slovo… a mám konečně jasno! Mezi prvními naučenými slovy je zvučná metafora, dětským žvatláním krásně zamaskovaná. Když to pobaveně vykládám rodičům ani ne tříletého synka, kteří pořádají na zahradě každoroční párty, pěkně se zhádají, kdo ho to naučil. Když ty vzedmuté emoce sleduji, nemají si co vyčítat, evidentně každý stejnou měrou...