Dnes je 22.10. 2020. Slunce výchází v a západá v  | Měsíc výchází v a západá v

Význam zajíce v dnešní krajiněVkládat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé. Taky se mohlo stát, že Vám byl zamezen přístup pravděpodobně z důvodů porušení pravidel slušeného vyjadřování v příspěvcích. Přihlásit se....

Autor: František Dušák | 01.09.2020 17:48
Zdravím vážení přátelé. Četli jste už Myslivost č. 9,strany 10 až 13 od Karla Zvářala? Jak mne ten chlap občas \"sere\", tak toto je krásné počtení. Ten \"bláznivý\" chlap ví o čem mluví, píše chytře, píše k věci a nepíše ochranářsky. Píše jako člověk spjatý s přírodou. Dej Bůh více takovýchto ochranářů a ekologů. A zruš Bůh ekologisty a ochranáře v neziskovkách.

Autor: Fesoj | 02.09.2020 02:40
No, mě Karel sere taky, ale z trochu jiného hlediska. Názory má velice rozumné, ví, o čem mluví a píše, například o sovách a sýčcích toho nejspíš ví ze všech ornitologů nejvíc, z větší části je jeho pohled na myslivost a ochranu přírody stejný, jako nás \"skalních\" roudnařů - a sere mne právě to, že ač jsem se snažil sebevíc, písemně i osobně, dosud se mi nepovedlo ho ukecat, aby přijel mezi nás. Holt je to takový vlk samotář.

Autor: Karel Zvářal | 03.09.2020 06:54
Františku, děkuji za reklamu časopisu a kladné hodnocení. Článek ležel v redakci tři roky, ale pan Kasina má pamatováka jako slon, nepustil ho ze zřetele, jinak to dává do tisku během 1-2 měsíců, tento nechal náležitě “dozrát”-). Je to skvělý profík, není u nás lepšího redaktora ! Predace je moje parketa, tím se zabývám celý život, nejen v rámci ornitologie, ale celkově. A Fesoj snad pochopí, proč jsem se s člověkem, který dokáže otevřeně a přátelsky komunikovat, sešel (“aspoň”) na výstavě. Cestovat přes celou republiku, abych si připadal jako cizí element, necítím potřebu... A že “seju” nejen Hubertovy chlapce, ale fušuji do řemesla aj stavařom, úředníkom, podnikatelom na půdě a j., se můžete zítra dočíst zde: https://ekolist.cz/

Autor: strejda zajíc | 03.09.2020 18:22
A já pořád,kdože nám ty zajochy žere!A on Karel,bo predace je jeho parketa!:-)
Kárl,voni jsou třída,protože diskutovat na Ekolistu např.s p.Hanzlem(protože studoval VŠ v Brnečku,předpokládám VA A.Zápotockého a do penze šel min.v hodnosti pplk.)a nemít pak řídkou stolici,dokáže jen echt tvrdý jedinec.

Autor: Tomáš ČENĚK | 03.09.2020 21:28
Na článek se už těším. Zatím se ke mně toto číslo nedostalo. Hlavně jsem si oddech, po přečtení nadpisu jsem od Františka čekal satirický elaborát na našeho strejku :-)