Kapesní ohřívače rukouVkládat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé. Taky se mohlo stát, že Vám byl zamezen přístup pravděpodobně z důvodů porušení pravidel slušeného vyjadřování v příspěvcích. Přihlásit se....

Autor: Pupek | 01.11.2013 06:53
Lovu též jsem měl tu placku na uhlík.Dával jsem si jí k nohám do starého spacáku do kterého jsem skočil i s botama. Problém nastal když jsem zadřimnul a nechtě kamínka přišlapnul. Prohnutý plech uvolnil chatrné jištění a náhle začalo být od nohou přijemné teplo.Po čase se příjemné změnilo na jako že už je fakt docela dost teplo, skoro to vypadalo že se mě zapalují lýtka. . .Kamínka už nemám a spacák mám jiný. Těd si beru na posed náhradní teplé ponožky ktere si při přichodu na posed převleču.

Autor: Matěj Fous | 30.10.2013 18:38
Tak ten benzinový ohříváček používám již asi 30 let,nejdříve se musí ale "rozfoukat"aby dobře žhavil,ale dávám ho dozadu pod kabát na ledviny,popř.k nohám do spacáku,ale poslední dobou více využívám takovou tabaťerku na jakés takés uhlíkové knoty které se musí také nejdříve rozfoukat,dostal jsem ji jako reklamní. No ale po pravdě musím přiznat,že to má cenu spíše pro ty mladší,ten starší -jako já- má již rozum a když to zebe,tak přiloží poleno do kamen a je doma v teple!

Autor: bohumir dvořak | 30.10.2013 17:44
http://www.army-surplus.cz/detail/2274399

Autor: figi | 30.10.2013 16:59
Mám origo ruské už 30 let. Vydrží až 16 hodin perfektně hřát. Vytažený z pytlíku neudržím v ruce.

Autor: Fesoj | 30.10.2013 16:51
Mám ten samý a je to dobrá věc. A ten flanelový pytlík má taky tem význam, že čím víc z něj ten ohříváček povytáhneš, tím víc hřeje - ale samozřejmě na úkor délky doby provozu. Má-li jen skutečně malý přívod kyslíku, vydrží hřát hodně dlouho.

Autor: Jan Slavětínský | 30.10.2013 13:44
Jó, strejdo, to je von....,tak benzinový.

Autor: strejda zajíc | 30.10.2013 13:18
Dal jsem ho do fota,je na principu drátěné "punčošky",na technický benzín.Raději používám benzín lékarenský,protože míň smrdí.Plně nalitý(uvnitř je vata) vydrží 6 i více hodin,na čekané,resp.naháňce perfektní,v každé kapse hubertusu jeden a sibiř-nesibiř,zaječí pacičky jsou teploučký,jak zamlada.Běžně by měl být k sehnání v loveckých potřebách,nedávno jsem kupoval novou mřížku(punčošku).Je na něj i flanelový pytlík,aby nepálil do rukou,pouze je třeba ho občas zkontrolovat a dát čuchnout kyslíku,aby nezdechl...

Autor: Jan Slavětínský | 30.10.2013 12:37
Kolega si jednou přivezl z Ruska takový nerezový,lihový a nosilo se to v kapse v takovém "vrecůšku".Po začátku docela horké potom pomalu chladl. Velikost asi jako krabka cigaret. Vydrželo to něco přes hodinu. Nepoužívám,zkušenost nemám, ale asi to v kapse uneseš...

Autor: Ivo Ondráček | 30.10.2013 11:55
Takové ty plastové sáčky s gelem uvnitř a takovým cvakacím plíškem? A když se to přecvakne, tak gel vevnitř "zmrzne" na "horký led"? Mám je doma, sem tam si je nosím na čekanou s sebou. Po cvaknutí to vydrží hřát asitak hodinu, zezačátku na tom člověk málem neudrží ruku. Problém je, že zima je mi s železnou pravidelností na nohy a ne na ruce. A do bot se to strčit nedá:) Nebo dá, ale člověk by se musel vyzout a nějak se o to složitě nahřívat.

Autor: J.Z. | 30.10.2013 08:52
Máte někdo zkušenosti s těmito pomůckami? Zima se blíží a tak mě napadlo, že by to nemuselo být špatné. Za příspěvky mnohokrát děkuji.